Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

dy shkodrane

Ekspertët e Policisë Kriminale nisen drejt Vlorës, në një pikë kontrolli janë ndaluar dy persona nga Shkodra

Dy persona me banim në Shkodër janë ndaluar nga Policia në qytetin bregdetar të Vlorës. Ata kanë qenë duke lëvizur me makinë dhe janë...

Lajmet e fundit