Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

dush

Jori Delli “ngre” temperaturat, poston foto nga dushi

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Vip, Jori Delli është ndër personazhet më të ndjekura në botën e showbizzit.. Ajo është shumë aktive në rrjetet...

Çfarë po ndodh në BBV? Dea Mishel i futet në dush Kristit (VIDEO)

Banorja e “Big Brother Vip” Dea Mishel njihet për raportet miqësore që ka me banorët e tjerë. Së fundmi bukuroshja është parë shumë e afërt...

Luizi bën dush pranë Jorit, Kiara “çmendet” nga xhelozia: T’i pres dhe t’i jap në dorë (VIDEO)

Kiara Tito ka shfaqur shenja xhelozie për modelen Jori Delli, ku kjo e fundit ngacmohet shpesh me Luizi Ejllin. Para Prime-it të djeshëm, teksa të...

Ministrja e Zvicrës thirrje njerëzve të saj: Bëni dush bashkë për të kursyer energji

Ministrja e mjedisit e Zvicrës po promovon masa për të reduktuar konsumin e energjisë me 15% këtë dimër dhe një nga sugjerimet e saj...

Ministri Çuçi “dush” krerëve të Policisë: Kushdo politikan që kërkon favore, më njoftoni mua! Nëse mbyllni sytë do ju shkatërrohet karriera!

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi ka mbledhur sot drejtuesit më të lartë të Policisë së Shtetit. Bashkë me kryepolicin Gledis Nano, ai ka mbajtur...

A është më mirë të bëni dush natën apo në mëngjes?

Është një nga ato debate që është i vjetër sa vetë koha: A është më mirë të bëni dush natën apo në mëngjes? Dhe...

VIDEO/ Valoni i futet në tualet, “shpërthen” Antonela: Të jetë hera e fundit që më futesh kur bëj dush

Valon Shehu ka qenë banori më i ri i cili hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Që në momentin që këngëtari u...

Këngëtarja shqiptare ‘djeg’ rrjetin, publikon VIDEON duke u larë në dush

Kohët e fundit është përfolur shumë në media këngëtarja Morena Taraku për shkak të fejesës së papritur. Morena publikoi unazën e...

Lajmet e fundit