Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

droni

Droni zbulon kubikët e kanabisit në mes të pyllit në Lezhë, asgjësohen me djegie 3,000 fidanë

Një hapësirë pyjore e hapur enkas për kultivimin e kanabisit është zbuluar nga Policia në fshatin Ungrej të Lezhës. Nga kontrolli me dron nga...

Monika Kryemadhi nuk i ndahet INCENERATORËVE: Në Tiranë po na vjedhin, dorëzova në SPAK provat për landfillin e Sharrës, gënjeu Rama e Veliaj

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi, ka lënë pas dy orësh ambientet e SPAK ku dhe dorëzoi prova të reja lidhur me aferën...

Droni zbulon drogën në Memaliaj, Policia arreston 50 vjeçarin

Një 50 vjeçar nga Memaliaj ka rënë në prangat e Policisë, pasi nga një kontroll me dron në fshatin Zhulaj është zbuluar një parcelë...

VIDEO/ “Kujdes, droni po ju vëzhgon”, policia: Do ndëshkohen shoferët që nuk pozicionohen në krahun e djathtë të karrexhatës

“Droni edukues”  ka kapur në shkelje shoferët të cilët nuk kanë respektuar rregullin për të kaluar në anën e djathtë të karrexhatës pas manovrës...

Nuk respektojnë vijat e bardha, droni “kap mat” shoferët te Komuna e Parisit

Fushata e Policisë Rrugore të Tiranës për ndërgjegjësimin e shoferëve për të respektuar vijat e bardha, është zhvendosur dje dhe në zonën e Komunës...

Droni i Policisë zbulon parcelën me drogë në Lezhë, arrestohet autori i dyshuar, mbante dhe kallashnikov

Një person është arrestuar në fshatin Kallmet të Lezhës, pas një operacioni policor për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit....

VIDEO: Droni zbulon parcelën me hashash në Krujë, momenti kur “roja” tenton të fshihet (EMRAT)

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Durrësit, pas zbulimit të një parcele me hashash në fshatin Rranzë të Krujës. Një prej tyre është...

“Taulant Balla, Elbasani ty të do”, FIFA gjobë të majme për Shqipërinë, droni në stadium sjell telashe për FSHF (VIDEO)

FIFA ka gjobitur Shqipërinë me 37.500 franga për banderolën e shfaqur në “Elbasan Arena” në sfidën kualifikuese të Kupës së Botës me Hungarinë. Në...

Deputeti i PD publikon VIDEON: Tao Balla ngriti dronin dje në Elbasan, gjithë stadiumi njëzëri brohoriste “Rama ik”

Shqipëria luajti dje ndeshjen kualifikuese me Hungarinë në "Elbasan Arena" ku ftoi me rezultatin 1-0, falë golit të Armando Brojas. Mirëpo, gjatë ndeshjes mbi...

E PABESUESHME/ Përsëritet skena e dronit të sfidës Serbi-Shqipëri, ndërpritet ndeshja e Europa League, ish-ekipi i Ansi AGOLLIT revoltohet (VIDEO)

Pamjet e 14 tetorit të 2014 në sfidën e famshme Serbi-Shqipëri ku Ismail (Ballist) Morina ngriti dronin me hartën e Shqipërisë ‘’Autoktone’’ duket se...

Lajmet e fundit