Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

droge itali

Prodhonin drogë dhe e shisnin në Greqi, Policia operacion në Maliq e Devoll: Goditet grupi, 10 të arrestuar dhe 320 kg hashash i sekuestruar...

Tre persona kanë rënë në prangat e Policisë pas një operacioni antidrogë që është zhvilluar në Maliq dhe Devoll. Kjo ka qenë faza e...

Po përgatitej të shiste një sasi të madhe droge, kapet në flagrancë 35-vjeçari në Itali

Ai shoqërohej me 3 shqiptarë të tjerë dhe teksa policia e pikasi kreu kontrolle në makinën dhe banesën e tij, ku sekuestroi dhe...

Shqiptarët arrestohen sapo mbërrijnë nga Tirana në Itali, tre të rinjtë pjesë e bandës së trafikut të drogës (EMRAT)

Tre të rinj shqiptarë u arrestuan, ndërsa rezultonin në kërkim në kuadër të një operacioni të koduar 'Snoëfall' në Itali. Në...

Kapet me 84 kg marijuhanë, arrestohet shqiptari në Itali

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar për trafik droge. Bëhet fjalë për 35-vjeçarin shqiptar me iniciale M.R. i cili u kap...

Raporti: Sasitë më të mëdha të marijuanës në Itali vijnë nga Shqipëria

“Shqipëria është vendi i origjinës së shumicës së sasive të marijuanës që kanë si destinacion tregjet italiane dhe evropiane”: pohimi vjen nga Drejtoria Qendrore...

Pranga tre shqiptarëve në Itali, kapen me 12 kg kokainë dhe 4.5 kg heroinë (EMRAT-FOTO)

Gjatë kontrollit në automjet, brenda një kutie u gjetën 12 kilogram kokainë dhe 4.5 kilogram heroinë. 5.5 kilogram kokainë u gjet e fshehur...

‘Peshkatarët’ e zhdukur të Vlorës janë viktima të trafikut të drogës

Gjatë dy viteve të fundit, 13 persona janë zhdukur në qytetin e Vlorës, një pjesë e të cilëve dyshohen se janë mbytur në det...

Kapen burrë e grua shqiptarë me 5 kg heroinë në Bari (Video)

Dy shtetas shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane në Bari pasi në makinën e tyre është zbuluar drogë e llojit heroinë. ...

Arrestohet i shumëkërkuari shqiptar në Itali

Një 32 vjeçar shqiptar është arrestuar ditën e sotme nga forcat e policisë italiane gjatë një aksioni qytetin e Perugias. Shqiptari,...

Lajmet e fundit