Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

drilon

Masakër në Parkun e Drilonit, priten pemët dhe mbushet me inerte lumi (FOTO)

Një masakër e vërtetë ambientale ka ndodhur në Volorekë të Pogradecit, ku prej disa kohësh po punohet për rikualifikimin e hapësirave të këtij parku...

Si po e SHKATËRROJNË DRILONIN turistik! Makinat parkojnë mespërmes parkut, kalojnë edhe në urën e këmbësorëve

Ka qenë një nga vendet më të bukura të Shqipërisë, por Driloni në Pogradec duket se po shkatërrohet dita-ditës, dhe për këtë nuk e...

Lajmet e fundit