Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Drilon Dishi

Mbushën Anglinë me drogë, Gjykata nxjerr FOTOT: Këta janë 11 shqiptarët e dënuar për shtëpitë e barit (Si u zbuluan nga blloku me emra...

11 shqiptarë të arrestuar në Angli për shitje droge dhe menaxhimin e shtëpive të barit, janë dënuar nga Gjykata e Maidstone me 37 vite...

Lajmet e fundit