Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

drift

VIDEO/ Dogji gomat dhe filmoi veten duke bërë “drift”në mes të rrugës, gjobë të majme 25 vjeçarit në Bulqizë, i hiqet dhe patenta

Një 25-vjeçar është shoqëruar nga Policia e Bulqizës, pasi u shfaq në një video të publikuar në rrjetet sociale, duke bërë manovra të rrezikshme...

Çmenduri në Tiranë/ Shoferi ia djeg gomat Benzit luksoz në mes të sheshit “Nënë Tereza” (VIDEO)

Çmenduritë dhe çudirat në rrugët e Shqipërisë s’kanë fund, ku shoferët e papërgjegjshëm bëjnë manovra të cilat mund tu rrezikojnë jetën atyre si dhe...

Bënte drifte në rrugë, e “pëson” i riu në Vlorë, i hiqet patenta dhe merr gjobën e majme

Policia e Vlorës ka ndëshkuar një shofer, i cili kryente manovra të rrezikshme në rrugë. Bazuar në disa pamje filmike, në të cilën shfaqet një...

Bëri “drift” në rrethrrotullim dhe publikoi pamjet në rrjetet sociale, e pëson keq 23 vjeçari në Fier (VIDEO)

Një 23 vjeçar nga Fieri e ka pësuar keq nga Policia, pasi publikoi një video, ku shfaqej duke bërë drift në dhe manovra të...

Postoi videon duke bërë “drift” me BMW në kryqëzim, e pëson keq shoferi në Shëngjin

Policia e Lezhës ka arrestuar dhe gjobitur një person, i cili kryente manovra të rrezikshme në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Knallës”,  Shëngjin, duke...

Drift dhe xhirim gomash me “BMW X5” në mes të rrugës, video në Tik Tok “fundos” të riun, gjobitet nga Policia  

Policia e Tiranës ka gjobitur me 50 mijë lekë një shofer i cili teksa ngiste një makinë luksoze, bënte manovra të rrezikshme si xhirim...

“Drift” me Mercedes dhe fishekzjarre nga xhami, shikoni çfarë bëjnë të rinjtë në Kukës, Policia u vihet në ndjekje (VIDEO)

Këto janë pamjet e ndërrimit të viteve në Kukës. Disa të rinjë kanë zgjedhur që të “djegin gomat” me Mercedes në mes të qytetit,...

Bënin drift me makina në mes të qytetit dhe më pas postonin video në rrjete sociale, e pësojnë keq dy të rinj në Lezhë

Janë proceduar penalisht dy të rinjë nga policia e Vlorës, pasi akuzohen se me makinat e tyre bënin drift në mes të qytetit dhe...

I riu në Peshkopi bën DRIFT dhe djeg gomat në rrugë, por “argëtimi” i tij zgjat shumë pak (VIDEO)

Një i ri në Peshkopi është filmuar teksa bën drift dhe xhiron gomat në rrugë. Por “argëtimi” i ka zgjatur shumë pak pasi në...

20-vjeçari bën “drift” në rrugët e fshatit, plagos dy persona

Një 20-vjeçar nga fshati Kamçisht i Lushjnes ka plagosur dy persona duke ngarë makinën në mënyrë tepër të rrezikshme në rrugët e fshatit. ...

Lajmet e fundit