Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

drge

BLINDOHET Vlora, aksion blic, sekuestrohen armë dhe drogë

Vlora është blinduar mëngjesin e sotëm nga forcat e shumta të Policisë dhe FNSH. Mësohet se pas këtij aksioni blic është...

Lajmet e fundit