Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

Drenas

“Nale, nale” qëllohet në mes të skenës Mc Kresha

Tashmë prej kohësh goditja e këngëtarëve në skenë teksa performojë është kthyer në trend. Pas, Bebe Rexhës, Ava Max, Cardi B edhe Mc Kresha...

Tre presidentët shqiptarë, Bamir Topi, Alfred Moisiu dhe Rexhep Meidani shpallen “Qytetar nderi të Drenasit”

Tre ish-presidentët shqiptarë, Bamir Topi, Alfred Moisiu dhe Rexhep Meidani, janë shpallur "Qytetar nderi të Drenasit”. Ky vlerësim për ta jepet me motivacion, për...

Abuzimi me 16-vjeçaren në Drenas, lirohen polici dhe profesori

Ish-polici, Vesel Veseli dhe profesori Shkëlzen.Xh., të dyshuar për përdhunim të një 16 vjeçareje, nga Drenasi janë liruar përkohësisht nga organet e drejtësisë. ...

Thellohet skandali me të miturën në Drenas, edhe avokati i profesorit abuzoi me 16-vjeçaren

Thellohet skandali në Kosovë. Gjykata e Prishtinës ka caktuar 30 ditë paraburgim edhe ndaj avokatit Gazmend Halilaj, të dyshuarit të katërt në rastin e...

‘Do t’i shkoj deri në fund’, rrëfimi i dhimbshëm i nxënëses së përdhunuar nga mësuesi dhe polici në Kosovë

Të enjten ka munguar në shkollë A.G. Ajo nuk po ka guxim të ballafaqohet me bashkëmoshatarët e saj, të cilët tashmë e kanë kuptuar...

Meta merr pjesë në përurimin e shtatores së luftëtarëve të lirisë Fehmi dhe Xhevë Lladrovcit në Drenas

Presidenti Ilir Meta mori pjesë dhe përshëndeti përurimin në Drenas të shtatores së dy patriotëve e veprimtarëve të paepur në luftën çlirimtare të Kosovës,...

Qeveria e Kosovës jep lajmin e mirë për futbollin

Qeveria e Kosovës ka votuar pro që stadiumi i ri komëbtar të ndërtohet në Drenas. Kështu është hedhur poshtë edhe ideja që...

Mësuesja godet me sa fuqi ka nxënësin në klasë, fëmijët e tjerë i publikojnë videon

Mësuesja godet me sa fuqi ka nxënësin në klasë... by newsbomb-al

Theren 4 nxënës në shkollën e mesme teknike, policia arreston dy persona

Katër nxënës sot janë therur me thikë në shkollën e mesme teknike në Poklek të Drenasit në Kosovë, ka njoftuar policia kosovare. ...

Lajmet e fundit