Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

dren abazi

Rikthehet fuqishëm Dren Abazi, koncert në Tiranë (VIDEO)

Ditën e enje më datë 27 Shtator, Dren Abazi do të mbajë një koncert në Tiranë, te Amfiteatri i liqenit. Mos humbisni një...

Dren Abazi: Martohem në 2018-ën

I ftuar në emisionin Top Show ka qenë në këngëtari Dren Abazi, i cili për intervistuar për 10-vjetorin e tij në muzikë dhe të...

“Lamtumira” e Dren Abazit është tashmë në youtube (VIDEO)

Këngëtari nga Kosova Dren Abazi ka publikuar projektin e tij më të fundit muzikor. Kënga e ngarkuar në kanalin “Youtube” titullohet “Lamtumirë”...

Lajmet e fundit