Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

dreke

Ariu iu ndërpret piknikun famljes dhe u përlan ushqimet në tavolinë, gruaja e djali i vogël “ngrijnë” nga frika (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Meksikë, teksa një familje kishte shkuar për piknik në parkun ekologjik Chipinque në San Pedro Garza García,...

Edi Rama flet nga Kosova: Unë s’kam parti të regjistruar në Kosovë, Albinin e prita për drekë

Kryeministri Edi Rama është duke dhënë një intervistë mbrëmjen e kësaj të enjteje në Klan Kosova, në kuadër të qëndrimit të tij në Prishtinë...

Arian Çani zbulon sekretin: Edi Rama e ftoi për drekë Fredi Belerin

Gazetari Arian Çani është shprehur këtë të enjte se kryeministri Edi Rama e ka ftuar për drekë në zyrë Fredi Belerin. Sipas tij, ky...

FOTOLAJM/ Mike apo rivale? Aktoret e njohura të teatrit shqiptar drekojnë së bashku

Aktoret e njohura të teatrit shqiptarë kanë shijuar një drekë mes mikesh dhe kolegesh. Aktoret e njohura Zamira Kita, Luiza Xhuvani, Rajmonda Bulku dhe dy...

Shqiptari që drejton Tuzin në Malin e Zi, shijon të dielën me familjen te “Mrizi i Zanave”

Kryetari i komunës së Tuzit, në Malin e Zi, Nik Gjeloshaj, këtë të dielë ka vendosur që ta kalojë me familjen e tij. I zhveshur...

Biznesmeni italian vjen në Tiranë dhe ndan video nga dreka me Edi Ramën

Flavio Briatore, një biznesmenë i njohur italian, ka vizituar Shqipërinë ditët e fundit dhe është takuar me kryeministrin Edi Rama. Ai ka ndarë një...

PD lë pas “përplasjet”, deputetët demokratë mblidhen me Berishën për festat e fundvitit, mungon Alibeaj

Demokratët kanë pasur një vit me debate të “nxehta” mes vetes, por kjo nuk i ka penguar që të mblidhen bashkë për festat e...

1 milionë dollarë bast për Kupën e Botës, reperi “mallkon” Argjentinën

Ylli i muzikës me famë botërore, Drake ka vënë një bast të pabesueshëm prej 1 milion dollarë për Argjentinën që të fitojë Kupën e...

OPOZITA në protestë, META ia shtron për drekë në FERMËN e njohur

Ndërkohë që opozita protestonte para Parlamentit, presidenti Ilir Meta ka shtruar një drekë me Presidentin e Sllovenisë Borut Pahor. Këtë gjë...

Lajmet e fundit