Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

dreka

Si të largoni lodhjen fizike dhe mendore, ushqimet dhe mënyrat natyrale

Lodhja mund të mos jetë një çështje mjekësore, megjithatë ajo ka ndikim në jetën tonë.Ajo ndikon negativisht në punë, familje dhe marrëdhëniet shoqërore.Shkaqet e...

Berisha ndan foto nga dreka me demokratët: Fillim i ri për grupin parlamentar të PD

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha, ka publikuar një foto nga festa e organizuar për fundvit.  Ajo që bie në sy është fakti se...

Përfaqësuesit e KiE s’morën pjesë në darkë, reagon Rama: S’kishin si të ndiheshin mirë pas fjalimit, u ra si rrufe (Mesazhi për opozitën)

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi disa nga zyrtarët e Këshillit Europai nuk morën pjesë në darkën e organizuar nga Shqipëria në Strasburg. Rama shkruan...

Francesco Totti shijon byrekun me groshë në Tiranë, shefat lezhjanë gatuajnë për finalistët e Conference League

Prej ditësh Tirana është nën ethet e finales së madhe të Conference League. Roma dhe Feynoord do të përballen mbrëmjen e kësaj të mërkure...

SKANDAL/ Këshilli i Lartë i Prokurorisë miraton RREGULLOREN e re: Prokurori mund të pranojë ftesa për drekë/darkë nga zyrtarët e shtetit

Këshilli i Lartë i Prokurorisë ka miratuar një rregullore të re për standardet e etikës dhe rregullat e sjelljes së prokurorit, në mënyrë që...

Petrit Vasili sulmon ashpër ndërkombëtarët: Keni bërë hapa pas, shkoni në dreka e darka ilegale…

Ish-deputeti i LSI Petrit Vasili ka sulmuar ndërkombëtarët teksa ka analizuar situatën politike në Shqipëri. Me anë të një postimi në...

DETAJE tronditëse për vrasjen e shqiptarit në burgun grek: Autori po priste që të hante drekën

Medita greke kanë publikuar të tjera detaje lidhur me vrasjen e të burgosurit shqiptar Albert Baku. Vrasja ka ndodhur në godinën E të burgut...

Lajmet e fundit