Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

drejtuesit e emisioneve

Pedagogu i gazetarisë thumbon drejtuesit e emisioneve: Duhet të kujdesen që të ftuarit të mos tregojnë përralla, i dëgjojnë lart e poshtë në kafene

Gazetari dhe pedagogu i shkencave të komunikimit thumbon drejtuesit e emisioneve në vend, për të cilët thotë se duhet të jenë neutralë dhe të...

Lajmet e fundit