Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

drejtues te pd

Arrestimi i drejtuesve të PD në Elbasan, reagon Basha: Raprezalje të hapura ndaj kundërshtarëve politikë! Thirrje policëve dhe prokurorëve

Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas arrestimit të drejtuesve të PD në qarkun e Elbasanit.  Basha u shpreh se...

Lajmet e fundit