Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

drejtues i pare

Përfundon trajnimi për gradën “Drejtues i Parë” në Akademinë e Sigurisë

Mesditën e sotme, në ambientet e Akademisë së Sigurisë, u zhvillua ceremonia e certifikimit të drejtuesve të Policisë, të cilët fituan gradën “Drejtues i...

Mbyllet konkursi për “Drejtues i parë”, ja pesë fituesit e gradës në Akademinë e Policisë

Është mbyllur testi me shkrim dhe ai me gojë për gradën “Drejtues i parë” në Akademinë e Policisë, me skualifikimin e vetëm një prej...

Lajmet e fundit