Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

drejtues i bankave

Rama drejtuesve të bankave: Për ju kam vetëm fjalë të këqija, të marrësh kredi, njësoj si lindjet në maternitet

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim dhe konferencë me bankat e nivelit të dytë. Rama ka pasur kritika për bankat, teksa u ka kërkuar...

Lajmet e fundit