Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Drejtoria Nr3 e Punëtorëve të qytetit Tiranë

Dyshime për fitues të paracaktuar në tenderin nga Bashkia Tiranë për blerjen dhe shpërndarjen e druve të zjarrit

Open Data Albania ka publikuar një tender të dyshimtë të shpallur ditët e fundit nga Drejtoria Nr.3 e Punëtorëve të qytetit Tiranë, për blerje...

Lajmet e fundit