Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

drejtoria e transportit

Ndërrimi i pronësisë së automjetit, Drejtoria e Transporteve njoftim të rëndësishëm

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor, ka njoftuar se ndërrimi i pronësisë së mjetit, tashmë nga 1 Marsi do të bëhet në...

Ristrukturim i thellë i institucionit, valë largimesh në Drejtorinë e Transportit Rrugor

Administrata e Shërbimit të Transportit Rrugor në qytetin e Fierit është përfshirë nga një valë e madhe largimesh nga puna si pasojë e ristrukturimit...

MERRNI MASA! Nis kontrolli mbi subjektet e autoriparimeve dhe transportit rrugor (GJOBAT)

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor njofton se në zbatim të Ligjit Nr.9573, datë 03.07.2006 "Për autoriparimin, shitblerjen, depozitimin e...

Lajmet e fundit