Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

drejtoria e transportit rrugor

Këto kategori përfitojnë nga përjashtimi i taksave vjetore të mjeteve

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor ka risjellë në vëmendje kategoritë që përfitojnë nga përjashtimi i taksa vjetore të mjeteve. DPSHTRR njofton se...

Stuhia në Sarandë dëmton pajisjet e Drejtorisë së Transportit Rrugor, pezullohen kolaudimet

Stuhia që përfshiu qytetin e Sarandës mbrëmjen e djeshme ka shkaktuar dëme në pajisjet e Drejtorisë së Transportit Rrugor duke sjellë pezullimin e shërbimeve. DRSHTRR...

Targat e Provës, DPSHTRR: Nga 1 shkurti me regjistër të veçantë dhe në sistem

Nga 1 shkurti, targat e Provës do të jepen me regjistër të veçantë dhe në sistem. Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve...

DETAJE: Grabiten paratë Drejtorisë së Përgjithshme të Transporteve, zbulohet shuma e madhe

Persona të maskuar kanë arritur të grabisin nën kërcënimin e armëve plot 75 milion lekë të vjetra të Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimeve të...

Lajmet e fundit