Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Drejtoria e Pyjeve dhe Kullotave

3 kontrata qiraje për të njëjtën kullotë, fermerët nga Selenica në konflikt më njëri-tjetrin

Drejtoria e Pyjeve dhe Kullotave në Bashkinë Selenicë lidh tre kontrata qiraje me tre fermer për të njëjtën kullotë. Të tre...

Lajmet e fundit