Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë

Ndryshime në shtator? Në Dogana përflitet drejtor i ri miku i Fatos Nanos

Drejtoria e Përgjithshme e Doganave mund të ketë në muajn shtator një drejtues të ri. Burime për Newsbomb.al nga ky institucion kanë bërë të...

DPM pezullon nga puna dy metrologë

Drejtoria e Përgjithshme e Metrologjisë pezullon nga detyra dy metrologët e Drejtorisë Rajonale Fier. Dje, dy metrologët Dylber Tarelli dhe Rubin Faskaj janë ndaluar...

Lajmet e fundit