Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

dokumente false

Vajzës nga Kosova i dështon plani, kapet në portin e Durrësit me dokumente false

Një 30 vjeçare është arrestuar nga Policia, pasi ka tentuar të kalonte kufirin me dokumente të falsifikuara. Bëhet me dije se në pranga ka...

Sekuestrohet vila me vlerë 200 mijë euro në Pogradec, dy persona e përvetësuan me dokumente false

Një pasuri me vlerë 200 mijë euro është sekuestruar ditën e sotme në Pogradec, pasi dyshohet se është përfituar nëpërmjet falsifikimit të dokumenteve. Ndërtesa është...

Çifti i të rinjve shqiptarë arrestohet në Spanjë, gjatë tentativës për të fluturuar drejt Londrës me pasaporta false

Dy të rinj shqiptarë janë arrestuar nga autoritetet në Aeroportin e Granadës në Spanjë, gjatë tentativës për të fluturuar drejt Londrës me dokumente false. Policia...

Përfituan truall përmes  dokumenteve false, shpallen në kërkim dy vëllezërit biznesmenë në Sarandë dhe ish-drejtori (EMRAT)

Në vijim të operacionit të djeshëm në Sarandë, ku u arrestuan shefi i Urbanistikës në Bashkinë e qytetit, juristja dhe noteri, ditën e sotme...

VIDEO/ “Doja të punoja për një jetë më të mirë”, i riu shqiptar arrestohet në aeroportin e Madridit me dokumente false

Një i ri shqiptar ka rënë në prangat e policisë në aeroportin e Madridit, pasi po tentonte të futej në Spanjë me dokumente false. Policia...

Tentuan të kalonin kufirin me dokumente false, prangosen dy të rinjtë në Rinas

Dy persona janë arrestuar nga Policia  Kufitare në Rinas, pasi tentuan të kalonin kufirin me dokumente të falsifikuara. Sipas njoftimit bëhet me dije se në...

Shiti apartament me dokumente false dhe iku në Amerikë, burri nga Tirana arrestohet sapo zbret në Rinas (EMRI)

Vasil Prifti, 55 vjeç, është arrestuar nga Policia e Tiranës sapo ka zbritur në Aeroportin e Rinasit. Gjykata e kryeqytetit e ka dënuar këtë...

Arrestohet biznesmeni shqiptar, dyshohet se përfitoi 2 milionë euro tendera me dokumente false

Një person është ndaluar në Gjilan, pasi dyshohet se ka fituar afro 2 milionë euro tendera me dokumente false. Bëhet fjalë për shtetasin Ismet Haziri,...

Tentoi të nxirrte jashtë Shqipërisë dy afganë me dokumente false, arrestohet 25-vjeçari në Portin e Durrësit, procedim për dy të huajt

Një 25-vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga Policia në Portin e Durrësit, pasi tentoi të ndihmojë 2 afganë të dalin nga vendi ynë...

Tentoi të futet në Shqipëri me dokumente false, arrestohet italiani në Kakavijë, procedohet 60-vjeçari që e ndihmoi në kufi

Një 25-vjeçar Italian me iniciale G. C., është arrestuar nga Policia kufitare në Kakavijë, pasi tentoi të futet në territorin shqiptar me dokumente false. Gjatë...

Lajmet e fundit