Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

dj

VIDEO që po bën namin në rrjet, çfarë i dha në duar DJ i ftuar banores së Big Brother?

Një tjetër video e shkëputur brenda shtëpisë së Big Brother Vip po bën namin në rrjet. Pas aludimeve se gjyshja e Deas i dha diçka...

E zbulon gazeta amerikane: Tigri i Arkanit, krimineli boshnjak sot punon si DJ në Beograd

Një revistë amerikane së bashku me disa gazetarë investigativë kanë publikuar një hetim të detajuar mbi një nga krimet e shumta të luftës të...

E RËNDË/ Dj i njohur vret veten me armë, gjendet i vdekur në dhomën e hotelit

DJ i njohur i  “Ellen DeGeneres Shoë” tWitch i ka dhënë fund jetës. Sipas mediave të huaja mësohet se trupi i pajetë i 40-vjeçarit u...

E RËNDË/ DJ i njohur gjendet i pajetë në pyll, bashkë me të dhe e dashura shtatzënë, dyshimet e policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britaninë e Madhe ku dj i njohur, Koray Alpergin, është gjetur i pajetë në pyll. Sipas mediave të...

Muzikë deri në 01:00 të natës, këta janë DJ me famë botërore që performojnë sot në “Sunny Hill”

Sunny Hill Festival mbaroi ditën e parë të edicionit të shumë-pritur të Tiranës. Emra të shumtë të dashur për publikun shqiptar u ngjitën në...

“Sunny Hill Festival” sjell në Tiranë Dj me famë botërore

Festivali “Sunny Hill” do të nisë në Tiranë në datat 26, 27 dhe 28 gusht. Në këtë event do të marrin pjesë emra të...

DJ i njohur ‘harron’ koronavirusin, spërkat publikun me alkool (VIDEO)

Performanca muzikore e dyshes DJ Castizos në një lokal në Malaga, ka zemëruar tej mase mediat spanjolle, pasi DJ i njohur Fali Sotomayor i...

Dj i famshëm shqiptar baba për herë të dytë, partnerja në pritje të ëmbël, zbulohet gjinia e bebit

DJ i famshëm shqiptar Vik Kraja do të bëhet baba për herë të dytë. Ka qenë vetë Amanda partnerja e Vikit...

U përpoq të shpëtonte shoqen, vdes DJ i famshëm

DJ Adam Sky, australian ka vdekur në një aksident gjatë pushimeve në ishullin indonezian Bali. 42-vjeçari thuhet se është plagosur...

Dj i njohur flet për pagën: Të punosh në zonën e bllokut e vështirë të mbijetosh

Sot në emisionin IN Traffic, IN Radio 105.7 me moderatore Anisa Bega ishte i ftuar Dj Teelco, i njohur për performancat e tij në...

Lajmet e fundit