Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

Dj Vicky

“Seriozisht, ke patur kaq talent dhe nuk ke kënduar asnjëherë?!, Dj Vicky ironizon publikisht Ana LLeshin: Bravo!

Dy ditë më parë publikimi i këngës së Ana Lleshit “Deal” i la të gjithë “gojë hapur”, për keq. Ky projekt i parë muzikor...

“Shokët ishin të dehur dhe unë…”, DJ shqiptar rrëfen telashet me policinë: U ngjita pas kamionit, por shoferi u tremb dhe… (Më shpëtoi Flori...

Dj Vicky ka rrëfyer një situatë të pazakontë që ka hasur me policinë e Kosovës, pasi po drejtonte mjetin pa patentë. Ai ka treguar...

Merr biletën që të shijosh Dj Robin Schulz, Arilenën, Ledrin, Mc Kreshën e Dj Vicky! E ke falas!

A ke qejf të bësh qejf, duke kërcyer me muzikën e Dj Vicky-t? A ke dëshirë të këndosh bashkë me Arilena Arën, Ledri Vulën...

Lajmet e fundit