Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

ditelindje

Noizy feston ditëlindjen, Loredana e uron me fjalë zemre: Të dua përgjithmonë!

Rigels Rajku, i njohur ndryshe me emrin e artit Noizy feston sot ditëlindjen. Reperi mbush 38 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë ka...

Rama uron Fatos Nanon për 71-vjetorin e lindjes: Shëndet e gëzim paç lideri ynë! Mbajte timonin e PS në kohë të tatëpjeta

Në 71-vjetorin e lindjes së ish-liderit  historikk të Partisë Socialiste, Fatos Nano, kryeministri Edi Rama i ka kushtuar një shkrim ku nuk i kursen...

Kërcim sensual dhe provokues, tifozja kroate “e djeg” për 31-vjetorin e lindjes (VIDEO)

Tifozja seksi e Kroacisë, Ivana Knoll gjithmonë di të tërheqë vëmendjen e ndjekësve për shkak të fotove që ajo publikon në rrjetet sociale. Bukuroshja brune...

Me foton e vjetër krah liderit historik të PS, Balla uron Fatos Nanon për ditëlindje

Lideri historik i Partisë Socialiste, Fatos Nano feston sot 71 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, ministri i Brendshëm Taulant Balla...

Evi Reçi uron me fjalë zemre Kledin për ditëlindje (FOTO)

Kledi Hysa, ish-banori i “Big Brother Vip” ka festuar ditëlindjen dhe  sigurisht në këtë ditë speciale nuk kanë munguar urimet e shumta të miqve...

E vogla feston 1-vjetorin, Arbana Osmani ndan fotot e ëmbla: Jam e bekuar që jam nëna jote Zoi!

E vogla e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishaj sot feston sot ditëlindjen. Zoi ka mbushur sot 1 vjeç dhe familja është mbledhur për të...

E bija e ish-deputetit mbush 4-vjeç, Meta dhe Kryemadhi i bëjnë urimin special

Vajza e nënkryetarit të Partisë së Lirisë, Endrit Braimllarit feston sot ditëlindjen. Siar mbush plot katër vjeç dhe një urim special e ka marrë...

Me bikini e linja perfekte, Claudia Schiffer “e djeg” festën e ditëlindjes në Greqi (VIDEO)

Aktorja me famë botërore, Claudia Schiffer ka zgjedhur Greqinë për të kaluar një pjesë të pushimeve verore,si dhe për të festuar ditëlindjen. Modelja e njohur, e cila...

Ditëlindja e 28-të e Dua Lipës në Ibiza

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa ka festuar ditëlindjen e saj të 28-të. Mes njerëzve të saj të zemrës këngëtarja ka festuar vetëm...

Edi Rama uron për ditëlindje presidentin Clinton

Kryeministri Edi Rama i ka uruar ditëlindjen presidentit amerikan Bill Clinton, përmes një fotografie të realizuar në zyrën e tij një muaj më parë,...

Lajmet e fundit