Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

dita e veres

VIDEO/ Shitësja dëshiroi që t’i japë çantën falas bashkëshortes së tij, por Berisha e refuzon: Sot është dita kur vetëm blihet

Ish-kryeministri Sali Berisha, së bashku me gruan e tij Liri Berisha ditën e sotme ishin të pranishëm në panairin e përvitshëm në Elbasan në...

Me lule dhe ballokume, Meta e kalon Ditën e Verës me të rinjtë në Tiranë: Ditë me energji pozitive

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka zgjedhur që Ditën e Verës, ta kalojë me të rinjtë dhe gratë e njësisë nr 10...

Qytetarët drejt Elbasanit për të festuar Ditën e Verës, krijohen radhë kilometrike makinash, bllokohet autostrada

Kjo është pamja që vjen nga zona në dalje të autostradës Tiranë-Elbasan. Rradhë kilometrike janë krijaur në autostradë pasi të shumtë janë ata qytetarë të...

Dita e Verës “bën bashkë” politikanët, Rama, Berisha dhe Alibeaj në Elbasan

14 Marsi, Dita e Verës duket se ka mbledhur politikant në qytetin e Elbasanit. Kryeministri Edi Rama, shoqëruar nga Sekretar i Përgjithshëm i PS, Damian...

Rama mbërrin në Elbasan për Ditën e Verës, shoqërohet nga Gjiknuri dhe Kushi

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur ditën e sotme në Elbasan me rastin e Ditës së Verës. Ai është shoqëruara nga ministrja e Arsimit, Evis Kushi,...

Me foto krah bashkëshortes, Sali Berisha uron Ditën e Verës

Ish-kryeministri Sali Berisha uron 14 Marsin, Ditën e Verës.  Ai ka postuar një foto, ku shihet krah bashkëshortes, Liri Berisha, teksa uron Ditën e...

VIDEO/ “Po shkrihet bora, dimri po shkon”, me vargjet e Nder Mjedës, Meta uron Ditën e Verës

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka uruar Ditën e Verës në një mënyrë më origjinale. Ai ka postuar një video, ku dëgjohet duke...

Sot Dita e Verës, ja rrugët që do të bllokohen në Tiranë

Sot, 14 Mars Tirana do të festojë Ditën e Verës. Në kuadër të organizimeve të planifikuara për këtë ditë Bashkia e Tiranës së bashku...

Dita e Verës

Dita e Verës është një festë me origjinë të lashtë. Festimi kryhet në nderim të natyrës së bukur shqiptare dhe bimësisë që merr jetë...

Temperatura deri në 22°C, mësoni si do të jetë moti sot

Deri në orët e mesditës parashikohet që kthjellimet të jenë mbizotëruese në pothuajse gjithë vendin tonë, ku intervalet e gjata me diell do të...

Lajmet e fundit