Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

dimri ne kanada

Jo vetëm në muajt e ngrohtë! Ja pse duhet vizituar Kanadaja edhe në dimër, por ka një kusht

Toronto po shkon drejt heqjes së të gjitha kufizimeve nga situata pandemike deri në mars 2022. Gjatë pandemisë Toronto dhe qytete të tjera "vuajtën"...

Lajmet e fundit