Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

Dhurata dora

“T’u repovat po m’zen mëngjesi, une po pi shampanj, femra tu mu ngjit si merimong”, ky është 13-vjeçari që u bë viral brenda natës...

“T’u repovat po m’zen mëngjesi”, është refreni në Tik-Tok i cili po bën namin dhe po përdoret gjërësisht nga shqiptarët. Vargjet që s’po i hiqen...

Një yll në qiell me emrin Dhurata Dora, ja kush e surprizoi këngëtaren

Dhurata Dora është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të sukseshme në tregun e muzikës shqiptare. Së fundmi këngëtarja me anë të një...

Çfarë po ndodh? Ylli i Real Madridit ndjek këngëtaren e njohur shqiptare në rrjetet sociale

Dhurata Dora është një prej këngëtareve, fama e së cilës tashmë ka kaluar kufijtë shqiptarë. Gjatë gjithë kësaj kohe ajo ka ditur se çfarë...

Dhurata Dora ndryshon sërish look, duket kaq e ëmbël (FOTO)

Kjo verë e ka gjetur Dhurata Dorën me ndryshime të shumta në paraqitjen e jashtme. Këngëtarja bukuroshe para pak javësh i...

Hiti ‘Zemër’ i Dhurata Dorës merr 100 milionë klikime (Video)

Kënga ‘Zemër’ e Dhurata Dorës ka arritur të kapë shifrën e 100 milionë klikimeve në Youtube. Kjo këngë është realizuar në...

Ylli i Juventusit publikon videon, ‘çmendet’ pas Dhurata Dorës

Kënga e fundit e Dhurata Dorës Zemër” me reperin Soolking  është pritur shumë mirë nga të gjthë dhe tashmë është kthyer në hit. ...

Bëri namin me ‘Zemër’, Dhurata Dora sjell bashkëpunimin e ri me një gjerman

Dueti i Dhurata Dorës me reperin algjerian Soolking vazhdon të bëhë 'namin' kudo. Deri më tani ka arritur plot 62 milionë...

Lajmet e fundit