Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
34 %
4.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

dhunohet

Edukatoret dhunuan 3-vjeçarin në Kosovë, vjen reagimi nga Ministria e Arsimit: Do marrim masa të menjëhershme

Ministrja e Arsimit të Kosovës, Arbërie Nagavci, ka reaguar menjëherë pas publikimit të rastit të dhunimit të një 3-vjeçari në një kopësht në Fushë-Kosovë. Nagavci...

Dhunohet gazetari i “Nacionale” në Prizren (VIDEO)

Gazetari i “Nacionale” në Kosovë, Vullnet Krasniqi është dhunuar gjatë një proteste në Prizren ditën e djeshme. Mësohet se gjatë protestës së thirrur nga imami...

Simpatizantët e Rithemelimit i bëjnë pritë Erion Isait, dhunohet pranë shtëpisë kryebashkiaku i Ersekës

Erion Isai, kryebashkiak i Ersekës dhe aktualisht kandidat i Partisë Socialiste në këtë bashki për një mandat të dytë, është dhunuar gjatë natës. Mësohet...

Debatuan për ujin e pijshëm, gruaja nga Librazhdi dhunohet me lopata e shkelma nga komshiu dhe djemtë e tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Xhyrë të Librazhdit. Burime për mediat bëjnë me dije se një grua është dhunuar nga komshiu...

DENONCIM/ I mituri në Librazhd dhunohet nga elektricisti, tenton t’i japë fund jetës, hidhet nga kati i tretë

Një i mitur u dhunua për tre vite rresht nga elektricisti i fshatit Funare në Librazhd, prej klasës së V-të deri në klasën e...

EMRAT/ Dhunohet mjekja në Tiranë, autorët dëmtojnë derën dhe dritaren, në pranga dy persona

Një mjeke në Tiranë është dhunuar gjatë orëve të para të mëngjesit së sotëm nga disa persona, teksa ishte në krye të detyrës. Bëhet me...

Dhuna ndaj gazetarit Elvis Hila, reagon AMA: Cënim i lirisë së medias, presim me padurim zbardhjen e aktit të shëmtuar

Autoriteti i Mediave Audiovizive, ka reaguar pas dhunimit të gazetarit, Elvis Hila gjatë mbrëmjes së djeshme. AMA kërkon zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe vënien...

Shkatërrohet busti dhe varri i Mit’hat Frashërit, te Liqeni i Tiranës

Busti dhe varri i Mit'hat Frashërit, diplomat dhe shkrimtar i madh shqiptar, janë shkatërruar gjatë natës, duke u zbardhur kjo e premte 23 dhjetor....

PAMJE TË RËNDA/ Ish e dashura e Don Xhonit dhunohet në reality show

Modelja ruse, Ariana Lirey ka qenë një ndër emrat më të komentuar në Shqipëri, për shkak të marrëdhënies së saj me reperin shqiptar, Don...

TRONDITËSE/ 11-vjeçarja shqiptare dhunohet për shtatë orë nga 5 burra

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë ku një 11 vjeçare u dhunua nga disa persona. Sipas informacioneve të marra nga mediat vendase...

Lajmet e fundit