Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

dhune ne familje

Dhunoi dhe kërcënoi Arbenitën, arrestohet Fero

Ka rënë në prangat e policisë së Kosovës, reperi Feronit Shabani, i njohur me emrin artisik Fero. “Sinjali” bën me dije se Fero është arrestuar...

Pranga mashtruesit, shantazhuesit, menaxherit të VIP-ave, pushtetarëve, medias, Aldor Nini! Ja akuzat që përballet

Kujtoi se me shtetësi gjermane në xhep dhe me njohje nga të gjitha anët, do të mund të shpëtonte nga ligji shqiptar, por Aventura...

Pesë të arrestuar në Tiranë për dhunë në familje

Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtatë persona gjatë 24 orëve të fundit, ku pesë prej tyre janë ndaluar për vepra penale që...

Rrahu nënën, arrestohet 28-vjeçari në Durrës

Një 28-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Durësit pasi akuzohet për dhunë në familje. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

Viti i ri nis me dhunë në familje: Në Tiranë dy të arrestuar rrahin gratë, në Fier nënën dhe fëmijët e mitur

Dy persona janë arrestuar në ditët e para të këtij viti të ri në Tiranës pasi kanë ushturar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj grave...

19 vjeçarja bëhet për spital në Burrel, burri dhe babai i tij e rrahin në shtëpi (EMRAT)

Driland Zida dhe babai i tij Bestar Zida kanë rënë në prangat e Policisë së Matit, shkruan newsbomb.al. Djali dhe babai i tij kanë...

Rrahu bashkëshorten, arrestohet 52-vjeçari në Sarandë

Një 52-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet për dhunë në familje. Në pranga ka rënë shtetasi O. I., 52 vjeç, banues në...

Zv.drejtor i Policisë tregon krimet që kanë pësuar rritje këtë vit: Dhuna në familje dhe…

Albert Dervishaj, zv.drejtor i Policisë së Shtetit, ka folur në lidhje me ngjarjet kriminale që janë regjistruar në vend. Ai është shprehur në lidhje me...

Burri nxjerr gruan dhe vajzën 6 vjeç nga shtëpia, Terezina: Më ka rrahur para syve të nënës

Të ftuar në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela shqiptare, ka qenë Terezina dhe Zefi, të cilët kanë 17 vite të...

Studimi: Dhuna në familje, kërcënim për gratë shqiptaro-amerikane

Shkalla e dhunës në familje përbën një kërcënim serioz për jetën e grave shqiptaro-amerikane, njofton një ekip hulumtuesish që për herë të parë realizoi...

Lajmet e fundit