Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

dhune fizike

Rreh vëllain në sy të fëmijëve të mitur, arrestohet 35-vjeçari (EMRI)

Një 35-vjeçar është vënë në pranga nga Policia e Lushnjes, pasi kishte rrahur vëllanë në sy të fëmijëve. I arrestuari është...

U denoncua nga bashkëshorti për dhunë fizike, reagon këngëtarja shqiptare: Dorën që e përkëdheli e konsideroi shuplakë

Këngëtarja Suela Kalaja ka reaguar pas denocimit të bërë për dhunë fizike nga ish- bashkëshorti Sajmir Çili, gjithashtu këngëtar. Kalaja e...

Dhunohet barbarisht me mjete të forta një 54-vjeçar në Tiranë

Një 54-vjeçar është dhunuar fizikisht me njete të forta disa minuta më parë te zona e Freskut në Tiranë. Shtetasi B....

Shënohet një tjetër rast dhune, burri arrestohet pasi godiste në banesë bashkëshorten

Policia e Bulqizës ka arrestuar në flagrancë një 32 vjeçar, i cili dhunonte bashkëshorten e tij. Arjan Rexhepi, 32 vjeç, banues në...

Burri fut me dhunë gruan në bagazhin e makinës dhe largohet, kalimtarët filmojnë momentin

Në një video të publikuar “People’s Daily” shihet se një burrë fut me dhunë një grua në bagazhin e makinës dhe më pas largohet....

Flet gruaja e dhunuar nga ish-bashkëshorti: Do nisja punë për të mbajtur fëmijët me bukë, më kërcënoi

Marsela Çaushaj, gruaja e cila u godit sot brutalisht nga ish-bashkëshotri i saj në mes të rrugës në qytetin e Vlorës, ka deklaruar se...

Drama në Tiranë, vajzat: Babai na dhunonte dhe na futej në dush. Dënohet me 3 vite burg

Gjykata e Tiranës ka përfunduar gjykimin e një rasti të pazkontë, ku një kryefamiljar është akuzuar për dhunë në familje dhe për ngacmim seksual...

Dhunoi gruan, arrestohet polici në Tiranë

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka arrestuar inspektorin e Policisë Shpëtim Loka për shkak se dyshohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij,...

Tensionohet situata / Dhunohet nga dy persona një prej protestuesve të shoqërisë civile

Dy persona kanë dhunuar me grushte një prej protestuesve të shoqërisë civile që ndodhej pranë ambienteve të Komisariatit Nr. 1 në Tiranë. ...

Lajmet e fundit