Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
64 %
2.6kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

TAG

deputetja e pd

Deputetja e PD, Jorida Tabaku thirret të paraqitet në SPAK për inceneratorët

Jorida Tabaku, deputete e Partisë Demokratike dhe kryetare e Komisionit të Posaçëm që u ngrit për inceneratorët, është thirrur të paraqitet paraditen e kësaj...

Firmosi platformën e Alibeajt dhe u bë pishman? Reagon Greta Bardeli: Sajesa “të lodhura”, qëndrimi im është publik

Greta Bardeli, deputete e PD, reagon për lajmet e shpërndara në media se ajo ka firmosur platformën për bashkimin e Partisë, e prezantuar dy...

Grida Duma: Negociatat për bashkimin e PD, nuk nisin as me kushte e as me përjashtime!

Deputetja demokrate Grida Duma, thotë se negociatat për bashkimin e Partisë Demokratike nuk mund të nisin as me negociata dhe as me kushte paraprake. Duma...

Albana Vokshi u bën foto nga pas deputetëve në Kuvend dhe e publikon: Turp!

Deputetja demokrate Albana Vokshi ka publikuar pak më parë një foto të kolegëve të saj, deputetëve socialistë të cilët kanë votuar kundër futjes në...

“Po votohet masivisht për PD”, Jorida Tabaku akuza nga Vora: PS dhe LSI janë bashkuar kundër nesh, s’kemi kryetarë në KZAZ

Deputetja e PD Jorida Tabaku është shprehur nga Vora paraditen e kësaj të diele, se banorët kanë shkuar në qendrat e votimit dhe po...

“Isha në zyrë, u trishtova kur pashë pamjet”, Jorida Tabaku tregon si e përjetoi “mësymjen” dje në PD, çfarë diskutuan sot me ambasadorët

"Unë isha në zyrë duke punuar, më pas kishim dhe një mbledhje. Unë u ndjeva e trishtuar nga pamjet që pamë në TV. E...

Grida Duma e hapur për dënimin me vdekje: BE tha ta hiqnim, por duhet të ridiskutohet! Kemi përdhunim fëmijësh dhe vrasje të tyre

Deputetja e PD Grida Duma është e para ligjvënëse e cila shprehet pro hapjes së diskutimeve për rikthimin e dënimit me vdekje në Shqipëri....

Deputetja e PD publikon FOTON nga QSUT: Mjekët janë heronj, përballë kushteve të tilla të mjerueshme

Deputetja e PD, Oriola Pampuri ka publikuar pak minuta më parë në ‘Facebook’ një foto nga urgjenca e kardiologjisë në Qendrën Spitalore Nënë Tereza....

Dhuna policore ndaj studentëve, deputetja e PD: Pse heshtin Shahini dhe Nikolla?

Deputetja e Partisë Demokratike dhe kryetarja e Komisionit për Arsimin, Albana Vokshi ka reaguar pas dhunës policore ndaj studentëve protestues. Me...

Humbja e trinjakëve në Bulqizë, reagon deputetja e PD: E paralajmëruar, drejtësia të zbardhë ngjarjen

Një nënë 30 vjeçare, nga Bulqiza ka humbur trinjakët që prisnin të vinin në jetë nga mungesa e gjinekologëve.  Për ngjarjen...

Lajmet e fundit