Tirana
light rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
4.6kmh
40 %
Hën
19 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

TAG

deputeti shqiptar

PAMJET/ Deputeti shqiptar në Suedi, Adnan Dibrani shpëton foshnjën që po mbytej në lumë

Një grua ka humbur jetën sot nga mbytja në lumin Moraça në Podgoricë, ndërsa foshnja e saj është nxjerrë e gjallë dhe është transferuar...

E pazakontë / Qentë i prishin intervistën deputetit shqiptar (VIDEO)

Një deputet në Kosovë është përballur me një situatë të pazakontë, gjatë një lidhje direkte për televizionin T7, ku disa qenë endacakë i kanë...

“Me ose pa mua, Kosova mbetet e pavarur”, deputetja e partisë së Millosheviçit kërkon arrestimin e Shaip Kamberit

Deputeti i vetëm shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi, thotë se është kërcënuar me arrestim nga deputetja e partisë së Millosheviçit, Snezhana Paunoviq....

Ilir Meta e quan “vëllazëror”, Presidenti takohet në Prishtinë me deputetin e Luginës, Shaip Kamberi

Presidenti Ilir Meta ndodhet në Kosovë në këto ditë të fundit të detyrës së tij. Mësohet se ai është takuar mbrëmjen e sotme në...

Deputeti shqiptar në Parlamentin e Serbisë, Shaip Kamberi vjen në Tiranë dhe takon Edi Ramën (FOTO)

Shaip Kamberi, deputeti shqiptar i Luginës së Preshevës në Parlamentin e Serbisë, ka ardhur sot në Tiranë. Ai njofton se është takuar me kryeministrin...

Deputeti i vetëm shqiptar në Serbi, presidenti Meta uron Shaip Kamberin

Shaip Kamberi është zgjedhur deputet në Kuvendin e Serbisë, pas herës së pestë të mbajtjes së zgjedhjeve në Tërnoc. Lista Koalicioni i Shqiptarëve të...

Shaip Kamberi zgjidhet përsëri deputet, do përfaqësojë shqiptarët në Kuvendin e Serbisë me një mandat të dytë

Deputeti shqiptar Shaip Kamberi do të jetë përsëri pjesë e Kuvendit të Serbisë. Fillimisht Kamberi nuk mundi ta marrë mandatin, por dje qytetarët e...

FOTO/ Moment i sikletshëm për deputetin shqiptar, i grisen pantallonat në Kuvend

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Xhavit Haliti, është përballur me një situatë të pakëndshme në seancën e sotme. Ky moment është kapur nga fotografët...

Hoqi dorë për politikën, deputeti shqiptar i merr këngës me motrën (VIDEO)

Deputeti shqiptar në Parlamentin e kosovës Labinot Tahiri hoqi dorë nga muzika për t’i hyrë politikës. Mirëpo Labinoti ka treguar se...

Foto-Skandal/ Deputeti shqiptar, heq flamurin kombëtar dhe pozon me simbolet e Vorio-Epirit

Deputeti i Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, Vangjel Dule ka marrë pjesë në një event të komunitetit të himarjotëve në SHBA në New York....

Lajmet e fundit