Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

delina ibrahiaj

Sot Kuvend, Tabaku thërret në interpelancë ministren e Ekonomisë (Rendi i ditës)

Sot në Kuvend mbhet seanca e radhës plenare, ku do të diskutohen dhe kalojnë për votim disa projektligje. Po ashtu në këtë seancë deputetja e...

Lajmet e fundit