Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

debat

“Unë të kapi për fyti”, gati të plasë sherri në emisionin në Kosovë, moderatori përzë të ftuarin

Afrim Caka, një ish i burgosur politik nga Gjakova, është përzënë nga studio e emisionit në Kosovë ku ishte i ftuar pasi ka fyer...

Këshilltarët e Vlorës debat për Ujësjellësin: Investimet 25%, taksat e mbledhura i ka përdorur për qëllime të tjera

Këshilli Bashkiak i Vlorës ka zhvilluar punimet këtë të enjte mes debateve, për shkak se të ardhurat e Bashkisë kanë qenë në pikën e...

VIDEO/ “Do filloj të përdor shkopin”, partnerja e Endri Çekiçit bën për “ujë të ftohtë” konkurrentin: Arrogant, kurrë s’do dilja me ty

Ndonëse edicioni më i ri i “Përputhen”  ka vetëm një javë që ka startuar, ka arritur që të marrë mijëra shikime si dhe të...

“Do ta hash o trim”/ Plas debati mes Bledi Manes dhe Adriatik Lapaj, gazetari “i sulet”: Ta grisa cipën e hipokrizisë

Një postim i Bledi Manes ka iniciuar një debat virtual mes gazetarit dhe Adriatik Lapajt, i cili pak ditë më parë prezantoi zyrtarisht lëvizjen...

Berisha përplaset me Ulsi Manjën në Kuvend: Drejtësia vonon por nuk harron, shko zgjidh qelinë

Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja është përplasur në Kuvend me ish-kryeministrin Sali Berisha dhe shkak janë bërë zgjedhjet që do të mbahen në Kukës. Manja...

Baton Haxhiu përplaset me Çim Pekën: Ndyshe nga ti, unë jam koherent

Çështja Beleri ka nxitur debate të forta në studion e Çim Pekës, i cili ka kundërshtuar hapur qëndrimin e Baton Haxhiut. Baton Haxhiu tha se...

Në prag të prezantimit të lëvizjes së re, avokati Lapaj: Do të ndryshojë debati publik në Shqipëri

Pas tre ditësh Avokati Adriatik Lapaj do të prezantojë Lëvizjen e Re politike. Duke folur në rubrikën “Opinion”  ai tha se takimi i parë...

“Më vjen keq për katandisjen tënde”, Spiropali debat me Berishën: Je kthyer në snajper me qira, dëshmia se si s’duhet të jetë një burrë...

Debat i ashpër, i mbushur me ofendime është zhvilluar mes ish-kreministrit Sali Berisha dhe ministres së Shtetit, Elisa Spiropali. Spiropali e ka quajtur Berishën “snajperist...

‘Mos kundërshto se je out’, plas debati mes Boçit dhe Iljazajt: Boll se fole shumë

Deputeti Luçiano Boçi dhe pedagogu Ervis Iljazaj janë ‘përplasur’ në studion e Open, dhe shkak është bërë situata në PD. Për Iljazajn, deputeti demokat Luçiano...

“Nuk jam hipokrit si ti”, zbardhet debati mes Bashës dhe Bardhit në Kuvend

Me debate të shumta e nisi Kuvendi i Shqipërisë këtë sesionin të ri parlamentar, ku nuk pati përplasje vetëm mes opozitës dhe maxhorantës, por...

Lajmet e fundit