Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

dasem

Prag tragjedie në Ohër, dasmori plagos me armë dy persona në oborrin e shtëpisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ohër ditën e diele pasi dy persona janë plagosur gjatë një dasme. Mësoeht se ngjarja ka ndodhur rreth...

I dashuruar me vajzën nga Kosova, këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë në fshehtësi

Prej kohësh po thuhet se këngëtari shqiptar është në një lidhje dashurie, mirëpo deri më tani identiteti i vajzës që i ka vjedhur zemrën...

Martohet gazetarja shqiptare, dalin pamjet nga dasma madhështore

Gazetarja Kozeta Kurti i ka dhënë fund beqarisë. Në një festë magjike me familjarët dhe miqtë, Kozata dhe partneri i saj Hektori i kanë...

Si rrallë herë, Luana Vjollca dhe partneri Krenar Çoçaj shfaqen bashkë (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca prej kohësh është përfolur për lidhjen e saj me biznesmenin kosovar Krenar Çoçaj. Ndonëse ajo është treguar shumë e...

Brooklyn Beckham dhe Nicola Peltz përfundojnë në gjykatë, nuk paguan organizatorët e dasmës madhështore

Brooklyn, djali i David Beckam dhe bashkëshortja e tij Nicola Peltz, duket se nuk i kanë punët mirë pas dasmës madhështore që bënë, pasi...

Nga Arbana Osmani te Taulant Balla, ja kush ishin të ftuarit VIP që morën pjesë në dasmën e Arbër Hajdarit

Arbër Hajdari dhe Vlera Devolli mbrëmjn e djeshme kurorëzojnë dashurinë e tyre 5 vjeçare në martesë. Dasmën Arbri zgjodhi që ta bënte në Elbasan, ku...

Moslejimi i dasmave në Kosovë, kosovarët “mësyjnë” drejt Shqipërisë, prenotojnë lokalet në Kukës për të kurorëzuar dashurinë

Vera do të gjejë shumë kosovarë në Shqipëri, përveç pushimeve një pjesë prej tyre do të vinë të martohen këtu. Moslejimi i organizimit të...

8 të infektuar me koronavirus në Patos, morën pjesë në dasmën në Zharrëz

Edhe pse autoritetet vazhdimisht bëjnë thirrje që qytetarët t'u shmangen vendeve ku ka grumbullime njerëzish, sërish shqiptarët vazhdojnë të bëjnë sipas mendjes së tyre....

Jennifer Lopez thotë ‘PO’, shifra e çmendur që do të shpenzojë për dasmën

Jennifer Lopez i ka thënë "PO" propozimit të Alex Rodrigues, pasi ai u ul në gjunjë dhe i propozoi me një unazë diamanti në...

Shpërthim me bombë në dasëm, 63 të vdekur, mbi 180 të plagosur

Një bombë ka shpërthyer në një sallë ku po zhvillohej një dasmë në kryeqytetin Afganistan, Kabul, duke vrarë 63 persona dhe plagosur më shumë...

Lajmet e fundit