Tirana
broken clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
30 %
4.1kmh
75 %
Mër
29 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

TAG

dailymail

I dënuar dhe dy herë i deportuar nga Britani, shqiptari s’ndalet, udhëton në Londër dhe shijon luksin

I dënuar për vjedhje dhe dy herë i deportuar nga Britania. Duket se asgjë nuk e ndal shqiptarin që të kthehet në Londër dhe...

Ekzekutimi i Ardian Nikulajt, “Dailymail”: Tre britanikë rrezikojnë 31 vite burg në Shqipëri

Medie britanike “Dailymail” ka bërë një shkrim për vrasjen e biznesmenit Ardian Nikulaj në Lezhë, ku të përfshirë janë shqiptarë e disa britanikë. “Dailymail” shkruan...

DailyMail për Dhërmiun: Perla e fshehur e Evropës, plazh dhe resorte të jashtëzakonshme

Dailymail i ka dedikuar një shkrim Dhërmiut, të cilin e quan “perlën e fshetë të Europës”. Media britanike shkruan se teksa turistët shohin për Greqinë...

“Bie numri i emigrantëve shqiptarë që kalojnë ilegalisht në Britani”, Dailymail: Masat e ashpra po godasin emigracionin e paligjshëm

Numri i emigrantëve shqiptarë që udhëtojnë ilegalisht në Britaninë e Madhe me gomone përmes kanalin “La Mansh” ka rënë ndjeshëm. “Dailymail” shkruan se shkaku kryesor...

Dailymail në fshatin e Shqipërisë: Është i ndërtuar i tëri me paund britanik

Media britanike “Dailymail” ka bërë një reportazh në një fshat të Shqipërisë që është i ndërtuar i gjithi me paratë e emigrantëve që jetojnë...

Lajmet e fundit