Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

TAG

cunat e londres

Çunat e Londrës i dërgojnë përshëndetje Luizit: Na u dogjën lulet duke të parë ty 24 orë (VIDEO)

Banorët e "Big Brother VIP" në Shqipëri mbrëmjen e djeshme kanë marrë përshëndetje nga fansat e tyre, të cilat janë shfaqur në ekran, dhe...

“O vëlla ma nis pak filmin”, habit Olsi Bylyku: Çunat e Londrës më shkruajnë se nuk dalin dot nga shtëpia

Olsi Bylyku zbuloi se filmi "Policë për kokë" i ka kaluar pritshmëritë dhe rezultoi mjaft i sukseshëm. Ai tha se sëshpejti filmi do të transmetohet...

Deputeti lushnjar: Çunat e Londrës vishen me Gucci, Prada dhe lëvizin me makina luksoze, ne i mbajmë benzinë/gaz

Deputeti i Partisë  Demokratike, Saimir Korreshi, ka folur për jetën familjare dhe njohjen me bashkëshorten. Ai ka rrëfyer në një intervistë në “News24” se  me...

“Çunat e Londrës”, Gjiknuri: Përfitojnë nga amnistia vetëm për të ardhurat nga aktivitete të ligjshme

Sekretari i Përgjithshëm i PS Damian Gjiknuri u ka bërë thirrje emigrantëve shqiptarë në Britaninë e Madhe që të vijnë të investojnë në Shqipëri...

Policia zbulon qeset e mbushura me 5 milion paund, “çunat e Londrës” s’dinin çfarë të bënin me to

Policia Angleze thotë se ka sekuestruar sasinë më të madhe “cash” në Fullham. Tre persona u arrestuan njëri pas tjetrit, pasi hetimet zbuluan lidhjen e...

Nesër fluturimi i parë në Aeroportin e Kukësit, Rama publikon VIDEON: Pasagjerët VIP, çunat çamarrokë të fejsbukut nga Londra

Kryeministri Rama publikon një video të Aeroportit të Kukësit, ku nesër (18 prill) është lajmëruar se do të bëhet fluturimi i parë dhe aty...

Lajmet e fundit