Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

cristiano ronaldo

VIDEO/ Lëvizje sensuale dhe me fustan transparent, Georgina “harron” Ronaldon, kërcen me këngëtarin latin

Georgina Rodriguez ka vendosur të largohet për pak ditë nga Arabia Saudite, ndërsa Cristiano Ronaldo është fokusuar tek eksperienca e tij me klubin arab. Bukuroshja...

Georgina “braktis” Ronaldon, “djeg” rrjetin me fotot seksi nga brigjet e Spanjës

Futbollisti i famshëm Cristiano Ronaldo është fokusuar tek eksperienca e tij me klubin arab, ndërsa Georgina Rodriguez po vijon të shijojë pushimet dhe detin...

Telefonata e gabuar e Cristiano Ronaldos ka emocionuar ish-modelen nga Kuvajti

Cristiano Ronaldo është hasur me një situatë të sikletshme së fundmi. Futbollisti i cili luan për Al Nassr në Ligën Pro Saudite, po përpiqej që të telefononte...

Sot në krahët e Ronaldos, zbulohet lidhja e gjatë e dashurisë së Gorgina Rodriguez para futbollistit

E dashura e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, është një nga ikonat kryesore të modës dhe një nga vajzat më të komentuara. Dyshja janë bashkë...

E rrethuar nga luksi, Georgina “bën me dhimbje koke” ndjekësit, poston fotot e nxehta

Prej ditësh Cristiano Ronaldo së bashku me partneren e tij, Georgina Rodriguez dhe fëmijët po shijojnë këto ditë të nxehta në superjahtin e tyre...

Messi apo Ronaldo? Presidenti francez zgjedh idhullin e tij

Presidenti francez Emmanuel Macron, një tifoz i njohur i futbollit nuk humbet asnjë ndeshje kur gjen mundësinë për ta ndjekur nga shkallët e stadiumit. Në...

Georgina “u vë kapak” thashethemeve për ndarje, shfaqet “përvëluese” me bikini para Ronaldos (FOTO)

Cristiano Ronaldo dhe Georgina, së bashku fëmijët janë duke shijuar pushmet në ishullin e Sardenjës, Itali. Gjatë qëndrimit atje, bukuroshja brune nuk ka hezituar që...

Cristiano Ronaldo prezantohet zyrtarisht te Al Nassr: Dua të jap një vizion ndryshe për vendin dhe futbollin

Cristiano Ronaldo është prezantuar zyrtarisht për klubin e Al Nassr, në Arabi. 37 vjeçari portugez do të startojë aventurën e tij të re larg...

Epoka “Ronaldo” gati të nisë në Arabi, nesër prezantimi para 30 mijë tifozëve

Cristiano Ronaldo do të arrijë në Riad sonte për të nisur zyrtarisht aventurën e tij në Al Nassr. Kampioni portugez do t’i nënshtrohet testeve...

Georgina i bën dhuratën luksose futbollistit, Cristiano Ronaldo mahnitet nga “bisha” e re

Partnerja e  Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez , i ka bërë një dhuratëq super luksoze sulmuesit për Krishtlindje këtë vit, duke i blerë superyllit portugez...

Lajmet e fundit