Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

TAG

credit suisse

Kolapsi i dy bankave në SHBA ngjall panik në Europë, aksionet e Credit Suisse bien në nivel rekord

Kolapsi i një prej bankave më të mëdha në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka ngjallur panik në institucionet financiare në mbarë botën, e...

E BUJSHME/ Rrjedhin të dhënat e llogarive bankare të 30 mijë klientëve të bankës CREDIT SUISSE, mes tyre TRAFIKANTË dhe POLITIKANË TË KORRUPTUAR

Tabloidi britanik “The Guardian” ka publikuar një artikull të bujshëm, ku thuhet se disponon të dhënat e llogarive bankare të më shumë se 30...

Lajmet e fundit