Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

covid ne shqiperi

Ulen testimet e Covid/ 4 qytetarë humbin jetën në 24 orët e fundit, 21 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 3030 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 522 qytetarë, ndërsa 4 pacientë kanë...

Mbi 1500 infektime në vendin tonë, Covid u merr jetën 6 qytetarëve, 7 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 5662 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 1549 qytetarë dhe 6 pacientë kanë...

Mbi 1500 infektime në vendin tonë, Covid u merr jetën 6 qytetarëve,  9 pacientë në gjendje të rëndë (SHIFRAT E PLOTA)

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 5779 testime ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 1562 qytetarë të infektuar, ndërsa kanë...

Ulen shifrat e infektimeve në 24 orët e fundit, Covid u merr jetën 7 qytetarëve, 13 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 366 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 789  qytetarë dhe janë regjistruar 7...

Nga 4 mijë testime, 1 mijë dalin pozitive, mes viktimave një 48- vjeçare nga Durrësi (SHIFRAT)

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 4024 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid 1017 qytetarë dhe 2 pacientë kanë...

Mbi 790 infektime në 24 orët e fundit, Covidi i merr jetën gruas nga Tirana, 15 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 4996 testime, ku rezultojnë pozitiv me Covid 793 qytetarë dhe një qytetare nga Tirana...

Shifra të LARTA infektimesh në 24 orët e fundit, Covidi u merr jetën 4 qytetarëve, 10 pacientë në gjendje të rëndë

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 8,327 testime, ku kanë rezultuar pozitivme Covid 1,801 qytetarë dhe janë shënuar 4 humbje...

Pas shumë muajsh asnjë humbje jete, por regjistrohen shifra alarmante të të infektuarve me Covid-19

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 8,105 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 1781 qytetarë dhe fatmirësisht nuk është...

RRITJE ALARMANTE e shifrave të Covid-19, mbi 1200 të infektuar në 24 orët e fundit në vendin tonë, 4 humbje jete

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 5,694 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid- 19, 1,236 qytetarë dhe janë shënuar...

Rritje alarmante e shifrave të Covid-19, dy qytetarë humbin jetën, mes tyre një 33-vjeçar nga Elbasani

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 5166 testime, ku kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, 801 qytetarë dhe janë shënuar 2...

Lajmet e fundit