Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
26 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

cmontim

Vijon operacioni ‘Fijet’ në Tiranë, shkon në 220 numri i kamerave të çmontuara, procedohen 7 persona të tjerë

Ka shkuar në 220 numri i kamerave të çmontuara në qarkun e Tiranës, ndërsa 44 persona janë vënë nën hetim. Sipas njoftimit të policisë mësohet...

“Fijet e krimit”, shkon në 48 numri i kamera të çmontuara në Korçë, vihen në hetim 14 persona

Policia e Korçës ka çmontuar të tjera kamera të vendosura në zona të ndryshme të qytetit.  Bëhet me dije se ka shkuar në 48...

Pas Shkodrës dhe Vlorës, Policia aksion për heqjen e kamerave “spiune” në Korçë, çmontohen 31 pajisje  

Pas Shkodrës dhe Vlorës, Policia ka ndërmarrë aksione dhe në Korçë dhe Pogradec për heqjen e kamerave “spiune” të vendosura në ambiente publike. Bëhet me...

3 javë para samitit me Trump, Koreja e Veriut nis çmontimin e vendit të testeve bërthamore

Koreja e Veriut ka bërë të ditur se do të çmontojë vendin e saj të testeve bërthamore. Agjencia e lajmeve vendase,...

Lajmet e fundit