Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

TAG

cmimi i naftes

Bordi i Transparencës ndryshon çmimin e karburanteve, ja me sa do tregtohet nafta, benzina dhe gazi nga sot

Bordi i transparencës ka vendosur ndryshimin e çmimit të tregtimit të karburanteve me shumicë dhe pakicë. Kështu, sipas çmimeve të reja, një litër naftë me...

S’ka të ndalur RËNIA e çmimit të NAFTËS, ja me sa do tregtohen karburantet nga sot

Bordi i Transparencës ka vendosur uljen e çmimit të karburanteve, për të tretën herë brenda javës. Shkak duket se është bërë edhe rënia e çmimit...

Dy ditë pasi u shfuqizua nga Gjykata Kushtetuese, Bordi mblidhet dhe vendos çmime të reja për karburantet

Bordi i Transparencës ka ndryshuar sërish çmimin e tregtimit të karburanteve me shumicë dhe pakicë në vendin tonë, vetëm dy ditë pas vendimit të...

Gjiganti i naftës “Shell” raporton fitimet më të mëdha në 115 vite

Gjigandi i naftës dhe gazit Shell ka raportuar fitime vjetore rekord pasi çmimet e energjisë u rritën vitin e kaluar për shkak të pushtimit...

Bordi i Transparencës ul çmimin e naftës, ja me sa do të tregtohen karburantet nga sot

Bordi i Transparencës ka vendosur të ulë çmimin e tregtimit të naftës pas dy rritjesh të njëpasnjëshme. Nga sot, nafta do të tregtohet me pakicë...

Qeveria paralajmëroi shkrirjen, Bordi i Transparencës mblidhet pas 28 ditësh dhe rrit çmimin e naftës

Bordi i Transparencës është mbledhur për herë të parë për këtë vit, duke vendosur ndryshimin çmimit të tregtimeve të karburanteve. Bordi ka vendosur të rrisë...

Ndryshon sërish çmimi i karburanteve, Bordi vendos sa do shitet nafta, benzina dhe gazi nga sot

Ka ndryshuar sërish çmimi i karburanteve në vend, me vendim të Bordit të Transparencës. Kështu është caktuar çmimi i ri i naftës me një ulje...

Ndryshon çmimi i karburanteve, ja me sa do tregtohet nga sot nafta, benzina dhe gazi

Bordi i Transparencës ka vendosur sot çmimet e reja të tregtimit me pakicë dhe shumicë të naftës, benzinës dhe gazit. Sipas çmimeve të reja, një...

Bordi vendos çmimet e reja, ja me sa do të tregtohen karburantet nga sot

Bordi i Transparencës ka përditësuar çmimet e karburanteve ditën e sotme, duke vendosur tregtimin e naftës me pakicë për 214 lekë për litër. Benzina do...

Bordi i Transparencës vendos çmimet e reja të karburanteve, ulet çmimi i naftës

Bordi i Transparencës ka vendosur sot çmimet e reja të karburanteve me shumicë dhe pakicë. Kështu, nafta me pakicë nuk do të shitet më shumë...

Lajmet e fundit