Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Pre
24 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

ceremoni mortore

“Ku po të çojnë o djali im”? I jepet lamtumira e fundit tifozit grek që u vra mes përleshjeve me kroatët në Athinë (FOTO)

Familja, miqtë dhe të afërmit i dhanë sot "lamtumirën" e fundit 29-vjeçarit Michalis Katsouris , i cili u vra pas një sulmi huligan në New Philadelphia...

Rama në Itali: I dhamë lamtumirën Berlusconit, një personazh që e jetoi jetën si një rrotullim i plotë i tokës rreth diellit

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Itali, ku ka marrëpjesë në ceremoninë mortore, ku iu dha lamtumiura e fundit ish-kryeministrit Silvio Berlusconi. Rama...

Shqiptarët dhe FIKSIM me POLITIKËN/ Tregon Kreshnik Spahiu: Vajtëm për ngushëllim te shtëpia e një shoku, gratë vajtonin mbi xhenaze, burrat ziheshin për Foltoren...

Shqiptarët dhe politika! Një binom i pandarë kudo, në shtëpi, në lokal dhe madje edhe në ceremonitë martesore e mortore. Një shembull e sjell edhe...

Vështirësohet situata e Covid-19 në Elbasan, 20 nxënës dhe 39 mësues rezultojnë pozitiv

Elbasani po shënon një rritje të numrit të viktimave nga koronavirusi, ku vetëm kohët e fundit kanë humbur jetën disa të rinj, më i...

Mes lotësh kolegët nderojnë Zarife Hasanajn, dalin FOTOT nga ceremonia në Letoni

Është zhvilluar në Letoni një ditë pas vdekjes ceremonia e nderimit për efektiven e Forcave të Armatosura, Zarife Hasanaj, të rënë në krye të...

Donald Trump nuk do marrë pjesë në ceremoninë mortore të McCain, zbulohet arsyeja

Të shtunën senatori amerikan John McCain do të përcillet për në banesën e fundit. McCain u shua në moshën 81 vjeçare, pasi humbi betejën nga...

Kurora me lule nëpër makina, qindra shkodranë i japin lamtumirën çifit të ekzekutuar (VIDEO)

Ditën e sotme është zhvilluar ceremonia mortore e çiftit të ekzekutuar dje në Shkodër. Në pamjet e publikuara duken dy makinat...

Lajmet e fundit