Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

TAG

canta

VIDEO/ Stafi i aeroportit vjedh para nga çantat e qytetarëve gjatë kontrollit të bagazheve

Disa pamje të pazakonta vijnë nga pika e kontrollit të sigurisë nga aeroporti i Miamit në Florida. Dy agjentë të TSA në Florida janë akuzuar...

La lekët e firmës në kumar dhe i tha Policisë se ja vodhën, arrestohet i riu në Tiranë

Një 27 vjeçar nga Tirana është arrestuar nga shërbimet e Komisariatit Nr.6 pasi ka bërë kallëzim të rremë. Ky shtetas ka njoftuar Policinë se...

Me mijëra paund të fshehura në çanta, çifti britanik me Audi luksoz zbulohet në Doganën e Bllatës (FOTO)

Një çift bashkëshortësh nga Britania e Madhe janë proceduar penalisht nga Policia e Dibrës, pasi nga një kontroll i imtësishëm në makinën me të...

“Turpi s’paska kufij”, shkatërroi çantën 30 mijë euro, Fisnik Syla thumbon Fjolla Morinën: Vetëm njëherë në jetë ka patur rastin të blejë diçka të...

Fjolla Morina u bë virale në rrjet pasi shkatërronte gjëra luksoze në garderobën e saj. Në mesin e sendeve personale, ishin dhe çanta me...

“M’i sill Chanel”, 30-vjeçarja i shiti shoqes 9 çanta false si origjinale, si e zbuloi klientja që ishte mashtruar (EMRI)

Erlinda Metaliaj është 30 vjeçarja që u arrestua ditën e sotme nga Policia e Tiranës, pasi mashtroi një vajzë tjetër duke i shitur nëntë...

“Janë marka origjinale”, i zhvati klientes 36 mijë euro me çanta false, arrestohet 30-vjeçarja në Tiranë

Një shtetase 30 vjeçe është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi akuzohet për mashtrim. Mësohet se e reja kishte mashtruar një shtetase, duke i shitur...

Pastruesja “zbërthehet” pas 7 orësh në Polici: Paratë vinin me çanta në shtëpinë e Alda Klosit, më tha vetë ti merrja nga kasaforta dhe...

Rozeta Dobi, pastruesja 49 vjeçare e arrestuar në ditët e para të janarit bashkë me djalin e saj, ka dëshmuar dje për shtatë orë...

Fotot u postuan nga Rama, Louis Vuitton: Çantën me flamurin shqiptar nuk e krijuam ne!

Në fillim të janarit 2023, kryeministri Rama bëri një postim që preku ndjenjat patriotike të të gjithë shqiptarëve, kur shpërndau foton e çantës me...

“Louis Vuitton” çantë me flamurin shqiptar, Rama: Më i bukuri në botë

Shtëpia e modës "Louis Vuitton" ka hedhur në treg një çantë të personalizuar me flamurin shqiptar, e cila kushton plot 9.900 dollarë. Lajmin e...

Mbante çantën me kodet bërthamore, koloneli i fshehtë i Vladimir Putin gjendet i mbuluar në gjak (FOTO)

Një kolonel i fshehtë që ka mbajtur për vite më radhë çantën bërthamore të presidentit rus Vladimir Putin është gjetur i qëlluar me armë...

Lajmet e fundit