Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

caj

Çajin ia morën për drogë, Edi Rama reagon pas arrestimit të piktorit shqiptar në Angli

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas arrestimit të një piktori shqiptar në Londër me pretendimin se kishte drogë në mjetin e tij, por në...

Mjaltë me kanellë, si të bëni vetë antibiotikun natyral

Mjalti me kanellën janë ndër produktet më të kombinuara të kuzhinës, të cilat së bashku janë shumë efikase kundër disa problemesh shëndetësore. Mjalti është...

Rama porosit administratorin e Muzeut në Gjirokastër: Gjej disa filxhanë çaji dhe qerasi vizitorët

Kryeministri Edi Rama vizitoi Muzeun Etnografik të Gjirokastrës dhe Shtëpinë Muze të Ismail Kadaresë. Teksa pa nga afër objektet e vjetra të zbukurimit dhe tradicionale...

Këto janë arsyet pse nuk duhet ta pini kurrë çajin me qumësht

Çaji është i shkëlqyeshëm kundër ftohjeve, edhe në parandalimin e rrezikut të sëmundjeve të zemrës dhe goditjeve në tru, por vetëm nëse qumështi nuk...

Lajmet e fundit