Etiketë: burg

Fotomontazh- Elmir Tufa, Shkelzen Kastrati, momenti i arrestimit të Tufës

Gjykata ka lënë në fuqi masën “arrest me burg” ndaj Elmir Tufës, i cili akuzohet për planifikimin dhe vrasjen e ...

Faqe 1 nga 83 1 2 83