Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

TAG

bujae spahiu

Kreu i KMSH uron shqiptarët për nisjen e muajit të Ramazanit: Të lëmë anash mëritë dhe egoizmin, të synojmë harmoninë me njerëzit

Kryetari i Komitetit Mysliman, Bujar Spahiu ka uruar të gjithë shqiptarët muajin e bekuar të Ramazanit. Në mesazhin e tij ai ka bërë thirrje që...

Lajmet e fundit