Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

TAG

britania em adhe

Milaim Zeka: Pa SHBA dhe Britaninë në Kosovë sot do ishin 200 mijë shqiptarë, ja pse Millosheviçi nuk donte shfarosjen e vendit

Gazetari Milaim Zeka tha se plani i Sllobodan Millosheviçit nuk ishte shfarosja e Kosovës, por popullimi i saj me serbë. Ai theksoi se nëse nuk...

E RËNDË/ DJ i njohur gjendet i pajetë në pyll, bashkë me të dhe e dashura shtatzënë, dyshimet e policisë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britaninë e Madhe ku dj i njohur, Koray Alpergin, është gjetur i pajetë në pyll. Sipas mediave të...

Lajmet e fundit