Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

TAG

Brisida Shehaj

“Mos na bëj drejtoreshën në shtëpi”, Brisida Shehaj tregon për ndarjen para një viti: Po kaloj një fazë…

Korrdinatorja e njësisë Antikorrupsion në Partinë e Lirisë, Brisida Shehaj, së fundmi ka ardhur me një rrëfim ndryshe nga herët e tjera. Shehaj përveç karrierës...

“Pagat janë beter”, Brisida Shehaj: M’u mbushën sytë me lot, e reja la punën në Tatime për të punuar si pastruese në Londër

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj thotë se një prej shkaqeve kryesore të largimit masiv të shqiptarëve jashtë shtetit janë pagat e ulëta. Shehaj tha se...

Shehaj parashikon krizë në tregun e banesave: 70% e pallateve të reja nuk janë shitur

Brisida Shehaj, koordinatorja Kombëtare e Luftës kundër Korrupsionit në Partinë e Lirisë, ka paralajmëruar krizë në sektorin e ndërtimit. Shehaj tha në emsionin “Këndi i...

“Po ky është pronari o Fevzi”, Brisida Shehaj debat me moderatorin për inceneratorin e Tiranës

Korrdinatorja e njësisë Antikorrupsion në Partinë e Lirisë, Birisida Shehaj është përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme me drejtuesin e emisionit "Opinion", Blendi...

Protesta e PL, Brisida Shehaj: Ne nuk sakatojmë, këtu jemi për shqiptarët dhe jo për Partinë e Lirisë

Drejtoresha e njësisë së Antikorrupsionit në Partinë e Lirisë, Brisida Shehaj, pak minuta para fillimit të protestës së paralajmëruar nga kjo forcë politike në...

Brisida Shehaj: Partia e Lirisë do të publikojë fakte të tjera për aferën e inceneratorëve, si u morën 3 kredi…

Partia e Lirisë ka dalë këtë të martë në një deklaratë për medie, duke bërë bërë sot të tjera denoncime, të cilat i cilëson...

Paralajmërimi i Brisida Shehajt: Nesër do denoncojmë një skandal të rëndë

Koordinatorja për luftën kundër korrupsionit në Partinë e Lirisë, Brisilda Shehaj bëri të ditur se ditën e nesërme, do të denoncojë se bashku me...

Meta krah Brisida Shehajt dhe Agim Neshos, premton llogaridhënie dhe ndëshkim për të korruptuarit

Kryetari i zgjedhur i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se “revolucioni antikorrupsion” nuk do të ndalet deri në rivendosjen e llogaridhënies dhe ndëshkimit. Meta...

Skema e evazionit fiskal, Shehaj: Dyshoj se pronarët janë dy, të gjitha letrat kanë dalë nga një zyrë

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj dyshon se skema e evazionit fiskal me dhjetra kompani fiktive, është ngritur nga të paktën dy persona të vetëm. Shehaj...

Brisida Shehaj për Presidentin e ri Bajram Begaj: Uroj që të mos jenë të vërteta ato që kam dëgjuar për të

Nënkryetarja e LSI-së, Brisida Shehaj, ka  folur sot lidhur me zgjedhjen e presidentit të ri të Republikës, Bajram Begaj. Ajo tha në një intervistë...

Lajmet e fundit